Krzesło DANEZ velvet zielony/ noga dąb/ BL78 nowoczesne krzesła tapicerowane styl skandynawski

Krzesło DANEZ velvet zielony/ noga dąb/ BL78

415,00 zł
Brutto


 

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

SZYBKA DOSTAWA

 

14 DNI NA ZWROT

 

24 MIESIĄCE GWARANCJIKrzesło tapicerowane, tkanina BL78. Stelaż drewniany, noga metalowa malowana proszkowo w kolorze dębowym. Mebel do samodzielnego monatżu.

Mebel pakowany w folię i karton.

Termin realizacji 14 dni

Informacje Techniczne


1.       Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych,  nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i  z tkaniny powierzonej)


2.       Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.


3.       Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.


4.       Zgodność słojów na złożonym blacie stołu uniemożliwia dostosowanie słojów


na wkładkach po rozłożeniu stołu i nie stanowi podstawy do reklamacji.


5.       Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu mogą


różnić się od kolorów w rzeczywistości.


6.       Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich.


7.       Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną.